wie berouw en verzoening gemaakt


Syria: terroryści Tunezyjska płacone przez Katarze. Podczas Libijczycy itp.. są wypłacane przez Arabię ​​Saudyjską, fundamentaliści islamscy, są o, 23500, zrobić salafici, kalifatu islamskiego, międzynarodowego dżihadu, w polu przeciw prezydenta Assada, ANSAmed), 13 kwietnia - w przybliżeniu, nowe 3500: młodzież Tunezyjczycy udał do Syrii do walki przeciwko armii prezydenta Baszara al-Assada będzie wspierane finansowo przez Katarze. powiedział: raport ONZ, tygodnik Jeune Afrique, terroryści tunezyjski stanowią może 40% rebeliantów. Zaangażowanie tunezyjskich dżihadystów, byłoby również wynikiem nieustającej kampanii prozelityzmu, że najbardziej ekstremalne frędzle islamu: prowadzą kraj. - ODPOWIEDŹ - i to, co jest problem? gdy wcześniej, wrócimy do was (karnym Arab League), twój rodzaj odwiedź nas!
Syria: [I został złożony ten artykuł, ale Duch Święty zmusiła mnie, aby wziąć to: z powrotem, znowu] Syria: Times, próby użycia broni chemicznej, Operation Tajne Gb przeprowadza testy na próbkach gleby, 13 kwietnia, UK obronne źródła: potwierdzili, że większość analiz, które'' jakieś broni chemicznej'' i "był używany w Syrii. - Odpowiedź - "jakiś?" ale, jesteś szalona! po tych wszystkich kłamstwach, że pan powiedział, w sprawie Syrii, poprzez monopol swoich żydowskich mediów, i po wszystkie zbrodnie, które zostały wykonane, wprowadzając najgorsze islamistów .. do masakry, wszystkich tych, którzy nie chcieli przyłączyć się do nich. tego rodzaju wiarygodności, uważasz, że pozostał na swoim słowie oszczerców i morderców? Ci przyniósł światowy kalifat szariatu: Al Quaeda, z Salafis zniszczyć chrześcijaństwo i Izrael!
@ IIlIIlllI 666 CIA NATO IMF FED ECB - NWO masonic system bankowy renty menniczej --- aby przekonać się, co do absolutnej władzy przytłaczającą szatana i jego tajemnych sił, Bildenberg, Emma Bonino. Mario Monti, ecc, w świecie, obcy przyniosły Ci, aby zrobić objazd w ich latających spodków, co najmniej raz? i kiedy ostatni raz, czy masz pić ludzką krew miesza się z alkoholem lub narkotykami, ostatni raz razem z: kanclerz Niemiec. Angela Dorothea Merkel?
@ IIlIIlllI --- uprowadzenia Twój Alies 666 OGM, demoniczne faryzeusze Kabała, program MFW NWO.
I powstał nieśmiertelny przez JHWH, bo mam już depozyt pierwszym zmartwychwstaniu! wtedy też, gdybym przyszedł zabić? będę dominować, jednak na życie polityczne planety na następne 50 lat! i ta okoliczność będzie największy strach dla moich wrogów ... Dlatego, że jest to moi wrogowie, aby strach się bać, bo moja przedwczesna śmierć, il więcej możliwości!
1_2. [UNiUs REI: to polityczny Brytania: to jest: z YHWH: tylko! bo: jest po trzykroć święty, wszystko, co stworzył, a potem wszystko jest jej] skazany na śmierć, z: Jezus z Betlejem, a potem, to było: decyzja polityczna "jest król żydowski! " Piłat napisał na krzyżu! tak samo też wyrok śmierci Szczepana, pierwszego męczennika: było polityczne potępienie, bo widział, na tronie Jahwe, na prawo od chwały, Jezus Chrystus zmartwychwstał, to samo. Dz 07:55 Ale Szczepan, pełen Ducha Świętego patrzył w niebo i ujrzał chwałę Bożą i Jezusa:, że: był po jego prawej stronie. Dz 7:56 i rzekł: Oto widzę niebiosa otwarte i Syna Człowieczego, który jest na prawicy Dio.Ecco ponieważ faryzeusze, którzy: mieli, królestwo szatana na bankowej renty menniczej (NWO MFW że: była kolej ukradli wszystko, przeciw: nasze biednych rodziców, Adama i Ewy)
2_2. [UNiUs REI: to polityczny Brytania: to jest: z YHWH: tylko! bo: jest po trzykroć święty, wszystko, co stworzył, a potem wszystko jest jej] faryzeusze krzyknął, bardzo silny, aby usłyszeć słowa Szczepana! Dz 07:57 zawołał, a następnie, w głośnym wołaniem: uszy, a następnie:: szynowe wszyscy razem przeciwko: mu, - Odpowiedź -. Oczywiście: można odrzucić Królestwa Bożego, które jest w uNiUs REI, po raz kolejny, dzisiaj, ale, oczywiście, wszyscy, którzy mnie czytać, będzie skazany na śmierć przez III wojny światowej, że: faryzeusz już zaplanowane: przed nami (wszystkie narody), ponieważ jest on w pośpiechu, aby: zniszczyć Izrael (w rzeczywistości Izrael jest nie do pokonania ściany: do imperium "absolute" szatana na ludzi), ponieważ, również, Jestem politykiem Królestwa Bożego, a ja po prostu mam boskie prawo: i: Legal, z Królestwa Bożego. I powstał nieśmiertelny przez JHWH, bo mam już depozyt pierwszym zmartwychwstaniu! wtedy też, gdybym przyszedł zabić? będę dominować, jednak na życie polityczne planety na następne 50 lat! i ta okoliczność będzie największy strach dla moich wrogów ... Dlatego, że jest to moi wrogowie, aby strach się bać, bo moja przedwczesna śmierć, il więcej możliwości!
1_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to: historia gówna] [jak:?: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat]. 05/07/2012. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. Ekstremistyczne zagrożenia: w Aceh: organy: zamknij: trzy: kościoły. Mathias: Hariyadi. Dwa katolickie i: jeden: Protestant miejsce: kultu. Wśród nich: Napagaluh kaplica modlitwa katolicka, "zabytkowy" budynek otwarty do 38 lat: bez rekordu: incydentów: czy skarg. Samorządowe twierdzenia: że brak pozwolenia na budowę. W zamknięciu rzeczywistości: z powodu: do protestów: lokalnej islamskiej grzywką.
2_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] Jakarta (AsiaNews) - W:? trwają protesty: przez ekstremistów muzułmańskich marginesie: Ma: LED: do: Zamknięcie: z trzech: Christian: Miejsca kultu w: Województwo: z Aceh, tylko na: województwo: w [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. gdzie: szariat (prawo islamskie) jest: uchwalona. Według: radykalnego ruchu to: kościoły: były: nielegalny i: mają: zażądał: - zagrożone - do: interwencji: władze. : Administracja lokalna używane: do: pretekstem rzekomego: brak pozwolenia na budowę, do zamykania się na: budynki.
3_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] One: od: trzy: jest: małe - historyczne - katolicka kaplica, otwarty przez prawie 40 lat: i: pełen wiernych podczas uroczystości. Chociaż zdecydowanie Muslim powierzchnia,: województwo: Aceh ma: zawsze: charakteryzuje: przez "ducha tolerancji" i: ta: jest:: "Pierwszy przypadek" interwencji przez władze: wobec miejsc: kultu : mniejszość chrześcijańska. W: Władze: closed:: trzy: chrześcijańskie budynki: w Aceh ostatni może:: Kościół katolicki w Napagaluh, Singkil, sub-dzielnica Paryża: Danau,: Protestant Gereja Kristen Pakpak Dairi i: także: Napagaluh Kościół Świętego Pawła, w: wieś: z Lae: Balno. Singkil oficjalna dzielnica wyjaśnia: że zgodnie z prawem, są: wszystkie bez pozwolenia na budowę (IMB, Izin Mendirikan Bangunan).
4_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna]: Napagaluh Kościół, w rzeczywistości, jest: "mały, zabytkowy" kaplica modlitwa - undung-undung w:? języku lokalnym: - który został otwarty: w 1974 r. i: jest: udział: dziesiątki: wiernych każdego tygodnia dla: liturgii. W 38 lat: nie: było: nigdy żadnych incydentów, protesty: lub rozszerzenia: z mieszkańcami, którzy są: zdecydowanie muzułmaninem. : Zamknięcie: jest:: wynikiem długiej serii: protestów: Promowane: w ostatnich czasach, by ruchów islamskich ekstremistów: w: obszar. Wśród nich:: Singkil Muslim Forum, które wypowie:: "broni" z Kościołów chrześcijańskich: w: Region. W szczególności wskazać palcem na: budowę 27 domów: modlitwy, kiedy, zgodnie z "kompromisowego porozumienia" dotarł: w 2001 r. między chrześcijanami
5_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] i: muzułmanie: oczekuje: liczba to: tylko jeden: stały kościół i: cztery undung-undung. : Kościół Napagaluh ciągu: właściwość: parafia Tumbajae: Manduamas, należy: do: diecezji: z Sibolga, sufragan: Archidiecezjalnym: Medan (Sumatra). AsiaNews: jest: kontaktowaliśmy: z: liderzy lokalnych: w: Kościół, który na: obecnej, nie zamierzam: aby skomentować lub zwolnić: oświadczenie w sprawie: sprawie. 07/05/2012. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat].
6_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] 18.04.2012?. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. Aceh w: Nowy gubernator Zaini Abdullah zastawy: więcej: szariatu. Mathias: Hariyadi. Z jego: zastępca Muzakir Manaf Abdullah uruchomi: Województwo: do: pięć dalej: rok: (2012-2017) po wygranej 55,75 procent: głosowanie. Jego: Program: obejmuje: zwalczanie korupcji i: pełne wdrożenie szariatu w [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: nazistów: MFW-NWO, przygotowane: w porządku obrad: Talmud, że: nowe nazistów z: Arab League, ponieważ, : ideologia: z: Świat: Kalifat,
7_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. 'S: najbardziej prowincja ekstremistą. Dżakarta (AsiaNews) - Do: sekunda: Czas: w: historii najnowszej, [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. n województwo: Aceh będzie: LED: byłego lidera separatystów rebeliantów. Zaini Abdullah, lekarz, który przez wiele lat: na emigracji: w Szwecji, wygrał przez osuwisko (55,75 procent): wybory z dnia 9 kwietnia. On: będzie: o: miejsce: z odchodzącego gubernatora Irwandi Yusuf, również byłym przywódcą separatystów.
8_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] wraz ze swoim: zastępca Muzakir Manaf Abdullah będzie: odpowiedzialność: za kształtowanie polityki oraz: administracji w prowincji, gdzie: Islam to: rozszerzenie jej: przyczepność na społeczeństwie więcej: radykalne i: fundamentalistycznych sposoby . Zarówno w wyborach do: nowo powstały: Party Aceh. Jeszcze kilka lat temu, Zaini Abdullah szczycie: [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. 'S: most wanted: lista. On: był: wymuszone: ucieczki: w Szwecji w 1981 roku, gdzie: he: spędził: kolejne 24 lat. Z wygnania: było: "minister spraw zagranicznych" dla:: separatystycznej Bezpłatne: Ruchem Wyzwolenia Aceh (GAM)
9_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] pod:? późno: Hasan Tiro, bohater wielu nacjonalistów Aceh. Ostatniej nocy: gubernator nowy dał: krótkie przemówienie do swoich: zwolenników: w: stolicy prowincji Banda Aceh. On: powiedział: im, że: będzie: korupcja walka, jedna: z: problemy:: najpoważniejszych dotyka [Enlightened: korporacje: SpA, faryzeusze: Naziści: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud: nowy naziści , z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. n społeczeństwo, i: że on: to: pełne wdrożenie prawa islamskiego. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu,
10_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. jest: słynne: dla jego: kampanie moralisation: w: nazwa: z szariatu i: zwyczajów islamskich. W Aceh: ostatnie mają: wykonane na specjalnym charakterze. Ostatnio na przykład, propozycja była: wykonane: zakazać krótkie spódniczki, lokalne ulema Wodowanie kampanii moralisation przeciwko jogi: tytoń, a także: Policja: pęknięty: na ludzi: jeans sobie: i: obcisłe spódnice. Podczas: walka: niepodległościową: GAM i: [Enlightened: korporacje: SpA, faryzeusze: Naziści: MFW-NWO, przygotowany: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ, : ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja.
11_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] w Siłach Specjalnych: wysłane przez ówczesnego prezydenta Suharto, który uruchomił: kraj 1967/98, stwierdził: do: życia: co najmniej 15.000 osób, w większości cywilów. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat]. Jednakże: Zniszczenia spowodowane: przez: Grudzień 2004 para tsunami: z: konieczności: nieść pomoc humanitarną: do: dotknięte: obszarach: stworzył: z okazji, że LED: do pomyślenia: dotąd milczał umowy. : Pierwsze wybory na gubernatora w ramach: osiągniętego porozumienia: przez: [oświeconych: korporacji: SpA, faryzeusze: Naziści: MFW-NWO, przygotowany: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ, : ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael].
12_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] Indonezja?. Rząd n i: GAM było: w dniach: w grudniu 2006 r. i: zobaczył w: zwycięstwo Irwandi Yusufa. Zabezpieczony: przez tysiące: policji: funkcjonariusze: rozmieszczone: w 9754 lokalach wyborczych, w zeszłym tygodniu: wyborcza: zaplanowano: w 2011 roku, ale miał: być: przełożony: ponad sporu: o: prawo niezależnych kandydatów: uruchomienie . Po czterech odroczenia, zagrożenia: i: zastraszania ekstremistyczne,: ankieta poszło gładko 9 kwietnia. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja.
13_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud: nowy naziści, z: Liga Arabska, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. no vuole: proibire: le: minigonne), la campagna di moralizzazione: degli ulema kontrowersję jogi tabacco e: (por. AsiaNews: 26/01/09 Musulmani [Enlightened: korporacje: SpA, faryzeusze: Naziści: MFW-NWO, przygotowane: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael] Indonezja.. (por. AsiaNews: 29/03/12 Il governo
14_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to: historia gówna] [Enlightened: korporacje: SpA, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud: nowy naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat : kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. 06/19/2012. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat]. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. Setki: muzułmańskich ekstremistów: atak Christian domu modlitwy: w Aceh, Mathias: Hariyadi.
15_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna]: budynek: trafiony kamieni: i: kamyki, cierpienia poważne szkody. : Miejsce: kultu należy: do protestanckiej grupy: [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ ,: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. Bethel Kościoła. Według fundamentalistów,: miejsce: brakuje:: prawostronnym pozwolenia na budowę. Przemoc: w: Województwo: jest: up. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat]. Dżakarta (AsiaNews) - tłum muzułmańskich ekstremistów: zaatakował: Christian dom modlitwy: w prowincji Aceh.
16_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna]: budynek był: uszkodzony: i: czciciele: były: wymuszony: zatrzymanie: usługi. Lokalne świadków, który zapytał: ich nazwy: BE: wstrzymane, powiedział: że: atak nastąpił: w ostatnią niedzielę, podczas modlitwy. : Miejsce: sam w sobie należy: do: [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. Bethel Kościoła. : Fundamentalista atak był: najwyraźniej spowodowane: brakiem pozwolenia na budowę (Izin Mendirikan Bangunan w [Enlightened: korporacje: SpA, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe nazistów, o: Liga Arabska, ponieważ,
17_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna]: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. n), a chrześcijanie twierdzą: zaprzeczyć. Więcej: przygnębiające dla: członków: z: zgromadzenie jest:: fakt, że: Atak nastąpił: w ramach: Oczy: w: policji, który nie: nie kiwnąć palcem, z wyjątkiem miejsca: uszczelki: na: budynek po: incydent. : [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. n Bethel Church, w którym:: atak miał miejsce: to: położony jest: w Peunayong, stolica: Województwo: od Banda Aceh. : Mob uderza podczas modlitwy w niedzielę.
18_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] Setki:? atakujących: hurled: kamienie: i: kamyczki: przeciw: budynek, powodując poważne szkody: do: konstrukcje. Świadkowie: potwierdzone: że: Policja: stała: bezczynnie jak:: incydent rozłożeniu, natomiast wyznawców: miał: ewakuować:: budynek, szukając schronienia: w bezpieczniejszym miejscu. Prawa człowieka: działacze: i: Stowarzyszenia: zatrzasnął: do: nalot ekstremistycznej, zauważając, że miało to miejsce: w miejscu: który: charakteryzuje: przez względne: spokojna i także: "pluralistycznego środowiska". Aceh, [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael].
19_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] Indonezja?. 'S: zachód wysuniętą prowincją, to: także: tylko część: Archipelag gdzie: szariat jest: egzekwowane. Władz wojewódzkich: wykorzystanie: policja moralności, specjalne urządzenie z poziomu ulicy egzekwowania prawa, aby rozprawić się z ludźmi: kto naruszy:: miejscowy kodeks moralny. Pod gubernatora Irwandy Yusufa, byłego bojownika buntownikiem, nie: było: niektóre: stopień: z międzyreligijnego: peace: i: harmonia między: większością głosów muzułmańskich: i: zakaz muzułmańskich "obcych". Jednak rzeczy: mają: ostatnio zmieniło. Jak: fundamentaliści: zdobyte: więcej: moc i: swoboda działania, religijnej: mniejszości: mają: przychodzą: atakowany. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat].
20_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] W ostatniej kwietniowej: wybory, dawna: wygnani: (w Szwecji), byłego lidera separatystów Zaini Abdullah łatwo wygrał na środku platformy: w walce z korupcją i: egzekwowanie prawa islamskiego. Jak: znaki: do uprawy międzyreligijnego: napięć: mnożenie, lokalne wspólnoty chrześcijańskie: mają: widziałem ataki: i: akty: przemocy, m.in.:: zmuszony: zamknięcie: ich miejsc: kultu, wzrost. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat]. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael].
21_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] Indonezja?. zawiera: historię kampanii moralisation: w: Nazwa: szariatu i: muzułmańskich zwyczajów, które są: szczególnie sztywne: w prowincji Aceh. : Ostatni przypadek: zaangażowany: zakaz minispódniczki, kampania moralisation doprowadziły: przez ulemów: przed jogi i: tytoń, a także: Policja: akcja przeciwko ludziom: noszenie jeans: i: obcisłe spódnice. 13.04.2013. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. Walka o władzę: w ciągu życia: niepodległościową: Obóz za: szariat inspirowane: zasady. Mathias: Hariyadi.
22_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] W:? organy: w Bireuen Regency chcą zmusić: mężczyźni i: kobiety do przestrzegania: do "islamskiego" strój: kod. Wiele grup społeczeństwa obywatelskiego: i: liderzy: obiekt do: propozycja. Ekspert ostrzega: to: sposób odwrócić uwagę: populacja. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat]. Dżakarta (AsiaNews) - Władze lokalne: w Aceh, [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe nazistów, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja. 'S: szariat na bazie: jurysdykcja, mają: wprowadzono: nowy oparciu rachunek: na islamskich zasad: że ma: sprawdzony kontrowersyjne.
23_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] W Bireuen Regency, planuje: są: trwający wymaga: ludzie, zarówno mężczyźni jak i kobiety, w celu dostosowania do muzułmańskiego stroju: kod. Choć nie są jeszcze wdrożone,: Wniosek nie: już wygenerowany: sprzeciw wśród większości mieszkańców: i: gracz: ich przed religijnych: liderów: w: i: z: lokalnych ustawodawca: i: władze. Natomiast: ostatni chcą przyspieszenia: w górę: proces zatwierdzania. Dla ekspertów: od polityki lokalnej,: Kontrowersje wokół: próba najnowszej do "Islamise": obszar jest: tylko pretekstem do ukrycia: walki o władzę: między różnymi frakcjami: w ciągu: były pro-niepodległościowego: Bezpłatne: Aceh Ruch (Gerakan Aceh Merdeka lub GAM), który jest: obecnie u władzy.
24_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to: historia gówna] [jak:?: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat]. Dla Muhammada: Ridwan, głowę: z: Bireuen ustawodawcza: Rada: projekt ustawy (Qanun lub lokalne prawo w Acehnese) jest: potrzebne: ponieważ: pewne: kobiety w miejscach publicznych: są: nie ubrana: zgodnie: z Islamic przykazania: że wymagają: że: Cała: body być: zadaszony. W chwili obecnej, że: jest: patrząc na sposoby: szybkie śledzenie: projekt, który ma: jednak już spotkał się z silną opozycją, z wieloma ludźmi: nie przepadam na: idea: na nowych limitów i mężczyzn: kobiety. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat]. Aceh urodzony socjolog Teuku Fasya Kemal jest: jeden: z: Billa: krytyków. W jego: zdaniem "to: organy: mają: nie: z: Wspólnota".
25_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] Dwa kierunki:? mają: w rzeczywistości spowodowane: Zatrzymanie w: populacja. W: Pierwsze dotyczy: publiczne kary: za zachowanie, które ma: nie odpowiadają moralności publicznej. : Drugie: jest: o atakach: wobec jednostek: czy grup:, że nie są zgodne: najbardziej sztywne: interpretacje: islamu. Frakcyjne podziały: w GAM,: old: ruch separatystyczny, są: dalsze skomplikowane: sytuacja: jeden: plecy Faction:: Acehnese: Party (PA), podczas gdy: Inne strony: z: Acehnese: Partia Narodowa (PNA). Rzeczywiście, to: jest:: prawdziwym problemem w Aceh, czyli walka o władzę: wewnątrz:: elita. [Jak:: Liga Arabska: postanowił: dusić: wszystkie narody, poprzez, nazizm jego: szariat].
26_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to : historia gówna] W Fasya-tych:? opinią, "Promowanie szariat inspirowane: prawo: jest: po prostu sposób, aby odciągnąć: public z:. najbardziej palących problemów" : Ban w Lhokseumawe: na kobiety międzystrefowych motocykle, plus: pewne: sukienka Kod: zasady, takie jak: zakaz: kobiet noszących spodnie lub spódnice, są: pewne: z: wiele przykładów: Aceh jest: "islamizacji". Lokalizacja: w: zachodnim końcu: z [Enlightened: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Liga Arabska, ponieważ: ideologia: o Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael] Indonezja..
27_27 [Immortal i:. Boska: uNiUs: REI: vs: Faryzeusze: nazi: MFW-NWO i jego: islamiści: dla nazistowskich: szariatu, czyli: Worldwide: kalifatu: my: chcą zobaczyć: jak to się skończy: to: historia gówna]: ŚWIECIE: najludniejszym: kraj muzułmański, Aceh jest:: tylko jurysdykcja w: archipelagu, gdzie: prawo islamskie jest: w miejscu, egzekwowane: przez "moralność" policji: że nie: nie stroni od karania łamiących prawo. Sekciarskie napięcia: to: również rośnie. : Niedalekiej przeszłości: w rzeczywistości odnotowano wzrost: w brutalnych incydentów antychrześcijańskich, w tym: Zawsze: zamykający: chrześcijańskich miejsc: kultu. 04.03.2013. [Oświeceni: korporacje: spa, faryzeusze: Nazis: MFW-NWO, gotowe: w porządku obrad: Talmud, że: nowe naziści, z: Ligi Arabskiej, ponieważ: ideologia: z: Świat: kalifatu, to jest: niezbędna do realizacji:: new: Holocaust, przeciwko: Izrael]. Indonezja.
Dlaczego uważasz, że Bóg jest moim przyjacielem? tylko dlatego, że nie siedzę, ja, idiota biednego stwora: grzesznik nudny i podły, do centrum jego tronie, to znaczy być moim przyjacielem? ale, że przyjaciel może być, nigdy, dla mnie Bóg, jeśli jego pragnieniem jest, że: że: Mogę wybaczyć wszystkie demony i przeklęty, że ich wniosek, i że będą one pokazać skruchę, nadal prosić Boga o przebaczenie, to jest , zrobić: puste piekło, aby zapobiec, aby wszystkich tych zbrodniarzy, do rozdrobnionych: w dzień sądu? to jest, aby dać ostatnią szansę, ale wszystkie z nich? ale jest to duża niesprawiedliwość do mnie! [@ All narrow-minded, nudne umysłu i serca, bardziej niż mnie!], Ale to jest moje "forum wewnętrznego", i dlatego nie ma sensu: teologiczne i polityczne, które: są "drobne" dla tych pojęć? on nie je przeczytać! ale, to, to, jestem pewien, kiedy wpadnie do piekła? i faktycznie, sprawiedliwość Boga jest bardzo wybredna .. Następnie będzie on zmieni zdanie! [Naprawdę, to, co powiedziałem, ma znaczenie teologiczne] pokazuje: 1. nieskończoną pokorę i nieskończoną miłość Boga do wszystkich Jego stworzeń, podobnie, to pokazuje, 2. mój opór, moja zatwardziałość serca, bo jak Jonasza, nie chcę przebaczyć moim wrogów (mordercy, alfonsów, rekiny finansjery, itp. ..) .. zatem wybaczyć? nie jest dla mnie łatwe! dlatego Bóg ukarał mnie, w rzeczywistości, nawet, przeciw, moje instynkty, ale nie mogę zaprzeczyć: przebaczenie tych,: który uczynił pokutę i pokuta!


Syrië: Tunesische terroristen door Qatar betaald. Terwijl de Libiërs, enz.. worden betaald door Saoedi-Arabië, de islamitische fundamentalisten, zijn ongeveer, 23,500, te salafisten doen, het islamitische kalifaat, van de internationale jihad, in het veld tegen president Assad, ANSAmed), 13 april - De ongeveer, nieuw 3500: jeugd Tunesiërs ging naar Syrië om te vechten tegen het leger van president Bashar al-Assad financieel zou worden ondersteund door Qatar. zei: VN-rapport, het weekblad Jeune Afrique, de terroristen Tunesische vormen misschien wel 40% van de rebellen. De betrokkenheid van de Tunesische jihadisten, zou het ook een gevolg van de onophoudelijke campagne van proselitisme te zijn, dat de meest extreme rand van de islam: leiden het land. - ANTWOORD - en wat is het probleem? wanneer vóór, zullen we bij u terug (strafrechtelijk Arabische Liga), uw vriendelijke bezoek aan ons!
Syrië: [Ik werd ingediend dit artikel, maar de Heilige Geest heeft mij gedwongen, om het te nemen:! Terug, weer] Syrië: Times, testen gebruik van chemische wapens, Operation Secret Gb voert testen uit op grondmonsters, 13 april, de UK defensie bronnen: hebben bevestigd dat de meeste analyseert dat'' een soort chemisch wapen'' en 'werd gebruikt in Syrië. - ANTWOORD - "een soort? ' maar, je bent gek! na alle leugens die je hebt gezegd, over Syrië, door het monopolie van de joodse media, en na al de misdaden, die je hebt gedaan, de invoering van de ergste islamisten .. om bloedbaden te maken, van al diegenen die niet zou aansluiten bij hen. dat soort van geloofwaardigheid, geloof je is gebleven, op uw woord van lasteraars en moordenaars? u het wereldwijde kalifaat sharia gebracht: Al Qaeda, de salafisten tot het christendom en Israël te vernietigen!
@ IIlIIlllI 666 CIA NAVO IMF FED ECB - NWO maçonnieke systeem voor bank seigniorage --- om u te overtuigen, over de absolute overweldigende macht van Satan, en zijn occulte krachten, Bildenberg, Emma Bonino. Mario Monti, ecc,, in de wereld, de aliens heb je,, ten minste een keer bracht een tour doen in hun vliegende schotels? en wanneer was de laatste keer, heb je een drankje menselijk bloed vermengd met drank of drugs, de laatste keer samen met uw: Kanselier van Duitsland. Angela Dorothea Merkel?
@ IIlIIlllI --- alies ontvoeringen is uw 666 OGM, demonische farizeeërs kabbalah, agenda IMF-NWO.
Ik werd onsterfelijk gemaakt door JHWH, want, ik heb al de aanbetaling van de eerste opstanding! dan ook, als ik kwam vermoord?, ik zal domineren, echter op het politieke leven van de planeet voor de komende 50 jaar! en deze omstandigheid zou de grootste angst voor mijn vijanden zijn ... Daarom, het is het mijn vijanden, te vrezen, bang te zijn, voor mijn ontijdige dood, il meer mogelijk!
1_2. [UNiUs REI: is het politieke Koninkrijk: dat is: van JHWH: alleen! want hij: is het driemaal heilig, alles wat hij heeft geschapen, en dan, alles is van haar] de ter dood veroordeeld, van: Jezus van Bethlehem, toen, het was: een politieke beslissing, "is de Koning der Joden! " Pilatus schreef, aan het kruis! Op dezelfde manier, ook, het doodvonnis van Stefanus, de eerste martelaar: het was een politieke veroordeling, omdat hij heeft gezien, op de troon des HEEREN, aan de rechterkant van Glory, Jezus Christus, de Opgestane, hetzelfde. Handelingen 07:55 Maar Stefanus, vol van de Heilige Geest, staarde naar de hemel en zag de heerlijkheid Gods en Jezus: dat: hij was naar zijn recht. Handelingen 07:56 en zeide: Ziet, ik zie de hemelen geopend en de Zoon des mensen, die aan de rechterhand van Dio.Ecco omdat de Farizeeën, die: gehad, het rijk van Satan voor het bankwezen seigniorage IMF-NWO ( dat: was weer alles had gestolen, tegen: onze arme ouders, Adam en Eva)
2_2. [UNiUs REI: is het politieke Koninkrijk: dat is: van JHWH: alleen! want hij: is het driemaal heilig, alles wat hij heeft geschapen, en dan is alles hare] de Farizeeën riepen, zeer sterk, om de woorden van Stephen hoor! Handelingen 7:57 riep met, daarna, in luide kreten: hun oren, dan is: schold: alles bij elkaar tegen: hem, - ANTWOORD -. Natuurlijk: je kan het Koninkrijk Gods, welke is in uNiUs REI verwerpen, nogmaals, vandaag, maar natuurlijk, u allen, die mij leest, zul je worden veroordeeld tot de dood door een Derde Wereldoorlog, dat: farizeeër is al gepland: tegen ons (alle volkeren), want, hij is in een haast, om: om Israël te vernietigen (in feite, Israël is een onoverkomelijke muur: voor het rijk "absolute" van Satan op de mensheid), omdat, ook, Ik ben een politicus van het Koninkrijk van God, en, me, ik heb het goddelijke rechten: en: Juridische, van Koninkrijk van God. Ik werd onsterfelijk gemaakt door JHWH, want, ik heb al de aanbetaling van de eerste opstanding! dan ook, als ik kwam vermoord?, ik zal domineren, echter op het politieke leven van de planeet voor de komende 50 jaar! en deze omstandigheid zou de grootste angst voor mijn vijanden zijn ... Daarom, het is het mijn vijanden, te vrezen, bang te zijn, voor mijn ontijdige dood, il meer mogelijk!
1_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit: verhaal van stront] [hoe:? het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia]. 05/07/2012. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel te realiseren: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. Extremistische bedreigingen: in Atjeh: overheid: sluiten: drie: kerken. door Mathias: Hariyadi. Twee katholieke en: een: Protestantse plaats: van aanbidding. Onder deze, de: Napagaluh katholieke gebed kapel, een "historisch" gebouw geopend voor 38 jaar: met geen record: incidenten: of klachten. Lokale overheid vorderingen: ze missen bouwvergunningen. In werkelijkheid sluiting: gevolg: tot protesten: van lokale islamitische franje.
2_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] Jakarta (AsiaNews) - The:? aanhoudende protesten: door een moslim extremist franje: heeft: led: de: sluiting: drie: Christian plaatsen: voor de eredienst in de: provincie: van Atjeh, de: alleen provincie: in [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. waar: Sharia (islamitische wet): aangenomen. Volgens het: radicale beweging het: kerken: waren: illegaal en: ze hebben: eisten: - onder bedreiging - de: tussenkomst van de: overheid. De: lokaal bestuur gebruikt: de: mom van een vermeende: ontbreken van bouwvergunningen, te verzegelen het: gebouwen.
3_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] Een: van de drie: is: een kleine - historische - katholieke kapel, geopend voor bijna 40 jaar:? en: vol gelovigen tijdens de vieringen. Hoewel een overwegend islamitische regio, de: provincie: van Atjeh heeft: altijd: gekenmerkt: door een "geest van verdraagzaamheid" en: deze: is: de: "eerste geval 'van een interventie door de overheid: tegen plaatsen: van verering van de: christelijke minderheid. De: overheid: gesloten: het: drie: Christian gebouwen: in Atjeh afgelopen mei: de: Katholieke Kerk in Napagaluh, Singkil, een sub-district van Parijs: Danau, de: Protestantse Gereja Kristen pakpak Dairi, en: ook: Napagaluh Katholieke Kerk van St. Paul, in het: dorp: van Lae: Balno. Een Singkil district ambtenaar legt uit: dat, volgens de wet, ze zijn: alles zonder een bouwvergunning (IMB, Izin Mendirikan Bangunan).
4_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] The: Napagaluh Katholieke kerk, in feite is: een "kleine, historische" bidkapel - undung-undung in het:? lokale taal: - welke geopend: in 1974: is: bijgewoond: door tientallen: van trouw elke week voor de: liturgieën. In 38 jaar: er: waren: nooit incidenten, protesten: of spanningen: met omwonenden, die zijn: overwegend moslim. De: sluiting: is: het: resultaat van een lange reeks: van protesten: bevorderd: in de afgelopen tijd, door islamitische extremistische bewegingen: in het: gebied. Onder deze: de: Singkil Muslim Forum, die opzegt: de: "wildgroei" van de christelijke kerken: in het: regio. In het bijzonder wijzen zij hun vinger naar de: bouw van 27 huizen: van gebed, wanneer, volgens een "consensus" bereikt: in 2001 tussen christenen
5_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] en:? moslims, de: verwacht: nummer is: slechts een: permanent kerk en: vier undung-undung. De: Katholieke Napagaluh kerk binnen het: bevoegdheid van de: parochie van Tumbajae: Manduamas, behoort: op de: bisdom: van Sibolga, een suffragan van de: Aartsbisdom: van Medan (Sumatra). AsiaNews: heeft: contact: de: lokale leiders: van: kerk, die, op de: huidige tijd, niet van plan: om te reageren of vrij te geven: een verklaring op de: kwestie. 07/05/2012. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel te realiseren: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia].
6_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : verhaal van stront] 2012/04/18?. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel te realiseren: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. Atjeh's: nieuwe gouverneur Zaini Abdullah toezeggingen: Meer: Sharia. door Mathias: Hariyadi. Met zijn: provincie:: voor het: komende vijf: jaar: (2012-2017) na het winnen van 55,75 procent van de: stemming afgevaardigde Muzakir Manaf, Abdullah zal het draaien. Zijn: programma: omvat: corruptiebestrijding en: volledige uitvoering van de sharia in [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat,
7_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit :? verhaal van stront] is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. 'S: de meeste extremistische provincie. Jakarta (AsiaNews) - Voor het: tweede: tijd: in zijn: recente geschiedenis, het: [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. n provincie: van Atjeh zal zijn: leiding: door een voormalige separatistische rebellenleider. Zaini Abdullah, een dokter die vele jaren doorgebracht: in ballingschap: in Zweden, gewonnen door een aardverschuiving: (55.75 procent) het: verkiezingen van 9 april. Hij: zal nemen: het: plaats: van uitgaande gouverneur Irwandi Yusuf, ook een voormalige separatistische leider.
8_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] Samen met zijn:? plaatsvervanger Muzakir Manaf, zal Abdullah zijn: verantwoordelijk: voor de beleidsvorming en: administratie in een provincie waar: de islam is: de uitbreiding van haar: greep op de samenleving in meer: ​​radicale en: fundamentalistische manieren . Zowel liep voor de: nieuw opgerichte: Atjeh Party. Tot een paar jaar: geleden, Zaini Abdullah overgoten: [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. 'S: most wanted: lijst. Hij: was: gedwongen: te vluchten: naar Zweden in 1981, waar: hij: besteed het: volgende 24 jaar. In ballingschap, hij: was: het: 'minister van Buitenlandse Zaken' voor de: separatistische Gratis: Atjeh Beweging (GAM)
9_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] onder:? laat: Hasan Tiro, een held voor velen Atjeh nationalisten. Gisteravond, de: nieuwe gouverneur gaf: een korte toespraak tot zijn: aanhangers: in het: provinciehoofdstad Banda Atjeh. Hij: zei: hen dat hij: zou: de corruptie te bestrijden, een: van de: meest ernstige: problemen: teisteren [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's , van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. n de maatschappij, en: dat hij: zou: volledig uitvoeren islamitische wet. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat,
10_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit :? verhaal van stront] is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. is: bekend: om zijn: moralisation campagnes: in: naam: van de sharia en: Islamitische gebruiken. In Atjeh, de: laatste hebben: gemaakt op een speciaal karakter. Onlangs bijvoorbeeld, een voorstel was: gemaakt: te korte rokken, lokale ulema lanceerde verbieden: een moralisation campagne tegen yoga en: tabak, en: politie: gekraakt: neer op mensen: het dragen van jeans: en: strakke rokken. Tijdens het: strijd tussen de: pro-onafhankelijkheid: GAM en: [Verlicht: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat de : ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË.
11_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] in Special Forces:? gestuurd door toenmalig president Soeharto, die het liep: land 1967-1998, beweerde: het: leven: van tenminste 15.000 mensen, voornamelijk burgers. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia]. Echter, de: verwoestingen veroorzaakt: door het: tsunami van december 2004 echtpaar: de: noodzaak: het:: getroffen: om humanitaire hulp te brengen gebieden: aangemaakt: een kans die geleid: een tot dan toe ondenkbare: vrede: akkoord. De: eerste gubernatorial verkiezing onder: akkoord bereikt: door het: [Verlicht: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat de : ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël].
12_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : verhaal van stront] Indonesië?. n overheid en: GAM was: gehouden: in december 2006 en: zag het: overwinning van Irwandi Yusuf. Beschermd: door duizenden: van de politie: officieren: ingezet: in 9754 stembureaus, vorige week is: verkiezing was: gepland: in 2011 maar moest: zijn: uitgesteld: over een geschil: betreffende het: recht van onafhankelijke kandidaten: om te draaien . Na vier uitstel, bedreigingen: en: extremistische intimidaties, het: poll ging zonder een hapering op 9 april. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel te realiseren: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË.
13_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] [Enlightened:? corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. geen vuole: proibire: le: minigonne), la campagna di moralizzazione: degli ulema contro yoga e: Tabacco (cfr. AsiaNews: 26/01/09 Musulmani [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël] INDONESIË.. (cfr. AsiaNews: 29/03/12 Il governo
14_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit: verhaal van stront] [Enlightened:? corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld : kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. 2012/06/19. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia]. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel te realiseren: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. Honderden: van moslimextremisten: aanval christelijk gebed huis: in Atjeh, door Mathias: Hariyadi.
15_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] The:? gebouw werd: geraakt door stenen: en: kiezelstenen, lijden grote schade. De: plaats: van aanbidding behoort: een protestantse groep, het: [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat , de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. in Bethel Church. Volgens fundamentalistische, de: plaats: ontbreekt: het: juiste bouwvergunning. Geweld: in het: provincie: is: omhoog. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia]. Jakarta (AsiaNews) - Een menigte van moslimextremisten: aangevallen: een christelijk gebed huis: in de provincie Atjeh.
16_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] The:? gebouw was: beschadigd: en: aanbidders: zijn: gedwongen: service: het stoppen. Lokale getuigen, die vroeg: hun namen: zijn: ingehouden, zei: dat het: aanval plaatsvond: afgelopen zondag, tijdens de eredienst. De: plaats: zelf behoort: de: [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe nazi, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. in Bethel Church. De: fundamentalistische aanval was: blijkbaar veroorzaakt: door een gebrek aan bouwvergunning (Izin Mendirikan Bangunan in [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat,
17_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] het:? ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. n), een vordering Christenen: ontkennen. Meer: ontmoedigend voor de: leden: van: gemeente is: het: feit dat de: aanval plaatsvond: onder de: ogen: van: politie, die had: geen vinger uit te steken, behalve om plaats: afdichtingen: op de: bouw na de: incident. De: [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe nazi, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. n Bethel Church waar: het: aanval vond plaats: is: locatie: in Peunayong, de hoofdstad van de: provincie: van Banda Aceh. De: mob sloeg tijdens zondag gebed.
18_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] Honderden:? van aanvallers: geslingerd: stenen: en: kiezelstenen: tegen: gebouw, waardoor grote schade: aan de: structuren. Ooggetuigen: bevestigd: dat de: politie: stond: werkeloos als: de: incident ontvouwde, terwijl aanbidders: had: te evacueren: het: bouw, toevlucht zoeken: in een veiliger locatie. Mensenrechten: activisten: en: verenigingen: dichtgeslagen: het: extremistische raid, opmerkend dat het heeft plaatsgevonden: op een plek: dat was: gekenmerkt: door een relatieve: kalm en: een "pluralistische omgeving". Atjeh, [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël].
19_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : verhaal van stront] Indonesië?. 'S: meest westelijke provincie, is: ook het: slechts een deel van het: archipel waar: Sharia is: afgedwongen. Provinciale overheden: gebruik: een zedenpolitie, een speciale street-level rechtshandhaving eenheid, te kraken op mensen: wie overtreden: het: lokale morele code. Onder Gouverneur Irwandy Yusuf, een voormalige rebel vechter, er: was: wat: graad: van de interreligieuze: vrede: en: harmonie tussen de: moslimmeerderheid: en: niet-islamitische "buitenlanders". Echter, dingen: hebben: onlangs gewijzigd. Zoals: fundamentalisten: opgedaan: meer: ​​vermogen en: de vrijheid om te handelen, religieus: minderheden: hebben: kom: onder aanval. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia].
20_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] In april vorig's:? verkiezingen, lange tijd: verbannen: (in Zweden) voormalige separatistische leider Zaini Abdullah won gemakkelijk op een platform gericht: aan corruptiebestrijding en: handhaving van de islamitische wet. Zoals: tekenen: van het kweken van interreligieuze: spanningen: vermenigvuldigen, plaatselijke christelijke gemeenschappen: hebben: gezien aanvallen: en: daden: van geweld, inclusief: de: geforceerde: sluiting: van hun plaatsen: van aanbidding, te verhogen. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia]. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel te realiseren: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël].
21_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : verhaal van stront] Indonesië?. heeft: een geschiedenis van moralisation campagnes: in: naam: van de sharia en: islamitische gewoonten, die zijn: bijzonder rigide: in Atjeh. Het: meest recent geval: betrokken: een verbod op minirokjes, een moralisation campagne geleid: door ulemas: tegen yoga en: tabak, en: politie: actie tegen mensen: het dragen van jeans: en: strakke rokken. 2013/04/13. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel te realiseren: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. Machtsstrijd: binnen oud: pro-onafhankelijkheid: kamp achter: Sharia-geïnspireerde: regels. door Mathias: Hariyadi.
22_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] The:? autoriteiten: in Bireuen Regency willen forceren: mannen en: vrouwen zich te houden: om een ​​"islamitische" dress: code. Veel maatschappelijke organisaties: en: leiders: object naar het: voorstel. Expert waarschuwt: het is: een manier om het af te leiden: bevolking. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia]. Jakarta (AsiaNews) - Gemeenten: in Atjeh, [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË. 'S: Sharia-based: bevoegd, hebben: geïntroduceerd: een nieuw wetsvoorstel gebaseerd: op islamitische principes: dat heeft: bewezen controversieel.
23_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit :? verhaal van stront] In Bireuen Regency, plannen: zijn: de gang naar verlangen: mensen, zowel mannen als: vrouwen, om te voldoen aan een moslim jurk: code. Hoewel nog niet geïmplementeerd, de: voorstel heeft: al gegenereerd: oppositie bij de meeste inwoners: en: bleek: ze tegen religieuze: leiders: zo: ook: de: lokale wetgevende macht: en: overheden. Daarentegen zijn de: laatste wilt versnellen: het: goedkeuringsproces. Voor experts: van lokale politiek, de: controverse over het: laatste poging om "islamiseren" het: gebied is: slechts een voorwendsel te verbergen: een machtsstrijd: tussen verschillende facties: binnen: voormalige pro-onafhankelijkheid: Gratis: Atjeh Beweging (Gerakan Aceh Merdeka of GAM), dat is: op dit moment aan de macht.
24_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit: verhaal van stront] [hoe:? het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia]. Voor Muhammad: Ridwan, hoofd: van de: Bireuen Wetgevende: Raad, de: wetsontwerp (qanun of lokale wetgeving in Atjeh) is: nodig: want: wat: vrouwen in openbare ruimten: zijn: niet gekleed: in overeenstemming: de islamitische leefregels: die vereisen: dat het: gehele: lichaam: overdekt. Op dit moment is hij: is: kijken naar manieren om de fast track: voorstel, dat heeft: echter een ontmoeting met een sterke oppositie, met veel mensen: niet enthousiast over het: idee van nieuwe grenzen: op mannen en: vrouwen. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia]. Atjeh-geboren socioloog Teuku Fasya Kemal is: een: van: Bill's: critici. In zijn: mening, "de: overheid: heb: is mislukt: het: community".
25_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] Twee trends:? hebben: in feite veroorzaakt: vrees in het: populatie. De: eerste betreft: openbare straffen: voor het gedrag dat betekent: niet in overeenstemming met de goede zeden. De: tweede: is: ongeveer aanvallen: tegen personen: of groepen: die niet voldoen aan de: meest rigide: interpretaties: van de islam. Facties divisies: binnen GAM, het: oude: afscheidingsbeweging, hebben: nog ingewikkelder: de: situatie: een: factie ruggen: de: Atjeh: Partij (PA), terwijl het: andere zijden: de: Atjeh: Nationale Partij (PNA). Inderdaad, dit: is: het: echte probleem in Atjeh, namelijk een machtsstrijd: binnenkant: het: heersende elite. [Hoe: het: Arabische Liga: besloten: om stik: alle volken, door, het nazisme van haar: sharia].
26_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit : story of shit] In Fasya's:? mening, "Bevorderen van Sharia-geïnspireerde: wetten: is: gewoon een manier om af te leiden van de: publiek uit de:. meest dringende problemen" De: verbod in Lhokseumawe: over vrouwen grensoverschrijdende motorfietsen, plus: sommige: dress: code: regels, zoals: een verbod op het dragen van jeans vrouwen: of rokken, zijn: aantal: van de: vele voorbeelden: van Atjeh is: "islamisering". Gelegen: in het: westelijke einde: van [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: de Wereld: kalifaat, het is: essentieel om te beseffen: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël] INDONESIË..
27_27 [Immortal en:. Goddelijk: uNiUs: REI: vs: Farizeeën: nazi: IMF-NWO, en, zijn: islamisten: voor nazi: sharia, namelijk: Worldwide: Kalifaat: we: willen zien: hoe het afloopt: dit: verhaal van stront], de:? wereld: dichtstbevolkte: moslimland, Atjeh is: de: enige jurisdictie in de: archipel waar: de islamitische wet is: in de plaats, afgedwongen: door een 'moraal' politie: dat doet: niet uit de weg te straffen wetsovertreders. Sektarische spanningen: zijn: ook toe. De: recente verleden heeft: in feite gezien een stijging: in gewelddadige anti-christelijke incidenten, waaronder de: geforceerde: sluiting: van christelijke plaatsen: van aanbidding. 2013/03/04. [Enlightened: corporaties: SpA, Farizeeërs: Nazis: IMF-NWO, bereid: in de agenda: Talmoed, de: nieuwe Nazi's, van de: Arabische Liga, omdat, de: ideologie: van de Wereld: kalifaat, het is: essentieel te realiseren: het: nieuw: Holocaust, tegen: Israël]. INDONESIË.
Waarom, denk je dat God is mijn vriend? alleen omdat hij zitten, me, een idioot arme schepsel: een zondaar saai, en verachtelijke, naar het midden van zijn Troon, betekent dit naar mijn vriend zijn? maar die vriend kan zijn, ooit, voor mij God, als zijn wens is dat: dat: ik kan vergeven alle demonen en de verdoemden, dat verzoek hen, en dat zij zullen berouw tonen, door te gaan met Gods vergeving, dat is vragen , te doen: lege hel, om te voorkomen dat, om al die criminelen, worden gedesintegreerd: in de dag des oordeels? dat is, om een ​​laatste kans, maar allemaal geven? maar, dit is een groot onrecht aan me! [@ All bekrompen, het doffe van de geest en het hart, meer dan ik!], Maar, dit is mijn "interne forum", en daarom heeft het geen betekenis: theologische of politieke, die: is "kleine" voor deze concepten? Hij had ze niet lezen! maar, van dit, dan, ben ik zeker, wanneer, hij zal in de hel vallen? en in feite is de gerechtigheid van God is erg kieskeurig .. Dan zal hij van gedachten veranderen! [Echt, wat, zei ik, heeft een theologische betekenis] het toont: 1. de oneindige nederigheid en oneindige liefde van God voor al zijn schepselen, en ook, het toont, 2. mijn verzet, mijn hardheid van hart, omdat ik graag Jonah, ik wil niet mijn vijanden (de moordenaars, pooiers, woekeraars, enz. ..) te vergeven .. Daarom, om te vergeven? is niet makkelijk voor mij! Daarom heeft God mij gestraft, in feite, zelfs, tegen, mijn instincten, maar ik kan niet ontkennen: de vergeving van hen: wie berouw en verzoening gemaakt!